<

 

REKLAMA

FORMA E DONACIONIT NE RADIO MARIMANGA

REKLAMA

 

 

 

 

 

Nese deshironi ta ndihmoni Radio Marimangen ateher klikoni ne banerin e meposhtem.

 

Te gjith ato qe deshirojn ne menyr vullnetare ta ndihmojne Radio Marimangen me ane te Donacionit ate her ne nje zarf te thjesht le te vendosin donacionin ( parate) dhe le ti dergojn ne adresen me posht te permendur. siq i shihni ne faqen ton te par ne anen e djatht e keni listen e donatoreve qe kan dhene kontributin e tyre per radio marimangenn ne i falemenderojm gjith ato qe sa do pak ndihmojn Radio Marimangen ne menyr Financiale.

Kompanite qe deshirojn qe firmat e tyre te rekllamohen ne Radio Marimanga le te na kontaktojne permes telephonave ton 004539.668.080 & 0045.40.589.874

Me respekt Ekipi i Radio Marimanga


Adresa ku duhet derguar Donacioni është:

Radio Marimanga

H.C. ØRSTEDSVEJ POSTHUS

H.C. ØRSTEDSVEJ 54

1879 FREDERIKSBERG C

Danmark

 

 

 

 

 

 

© Copyright 2005-2006. All Rights Reserved Radiomarimanga.dk   Powered by Denycomputers.com 
1 Free counter and web stats